Mikrodermály přináší revoluci do zdobení těla. Tyto piercingy je možno aplikovat kamkoliv po těle. Mikrodermály nahrazují i surface piercingy a výrazně snižují riziko vyrůstání a minimalizují dobu hojení. Podkožní mikroimplantát, zkráceně mikrodermál je v oblasti piercingu relativně novinkou. Piercing není celý zasazen pod kůží, ale část z něj vychází ven a to otvorem, kterým byl piercing aplikován. Oblast mikrodermálního piercingu po aplikaci většinou vůbec nebolí, maximálně může být v místě po několik hodin cítit tlak a dermál je citlivý jen na dotek. První týden po aplikaci je doporučováno mikrodermál neustále přelepovat abychom se vyvarovali možnému zanesení nečistot či infekce.

Microdermal piercing

dostupnost:
materiál:
povrchová úprava:
druh kamene:
barva kamene:
průměr:
motiv:
umístění:
Cena
Seřadit podle
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 10
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 10
Dárk.poukazy

Nevíte si rady s dárkem?

Věnujte dárkový poukaz v libovolné hodnotě na nákup šperků. Poukaz lze uplatnit nákup kožených náramků, snubních prstenů, dětských náušnic, ocelových šperků, stříbrných šperků, piercingu atd.

Hodnotu dárkového poukazu si můžete sami zvolit a pohybuje se mezi 50Kč až 3 000Kč. Poukaz Vám můžeme zaslat poštou, nebo si ho můžete vyzvednou sami na prodejně se šperky v Hradci Králové.


Zde si můžete dárkový poukaz vybrat