Kategorie piercingových šperků obsahuje veškeré šperky vhodné ke zdobení těla jednoslovně nazývané piercing. Piercingové šperky jsou vyrobené z kvalitní chirurgické oceli jakostního označení 316L, případně antialergického titanu, BioFlexu a dalších materiáů vhodných k výrobě piercingu.


Nabídka piercingu zahrnuje běžné typy piercingu jako je piercing do nosu, piercing do brady/rtu, piercing do jazyka, piercing do pupíku, dále méně běžné typy například mikrodermal piercing, idustrial piercing, tragus, cartilage piercing atd.


Nabízíme také extrémní typy piercingu jako jsou tunely a plugy do ucha a roztahováky až to největších velikostí.

Pro zákazníky vyznávající klasiku a luxus máme také zlaté piercingy ze 14ti karátového zlata jakosti 585/1000 a stříbrné pieringy do pupíku a nosu ze stříbra jakosti 925/1000

Piercing

dostupnost:
materiál:
povrchová úprava:
druh kamene:
barva kamene:
průměr:
motiv:
umístění:
Cena
Seřadit podle
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 156
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 156
Dárk.poukazy

Nevíte si rady s dárkem?

Věnujte dárkový poukaz v libovolné hodnotě na nákup šperků. Poukaz lze uplatnit nákup kožených náramků, snubních prstenů, dětských náušnic, ocelových šperků, stříbrných šperků, piercingu atd.

Hodnotu dárkového poukazu si můžete sami zvolit a pohybuje se mezi 50Kč až 3 000Kč. Poukaz Vám můžeme zaslat poštou, nebo si ho můžete vyzvednou sami na prodejně se šperky v Hradci Králové.


Zde si můžete dárkový poukaz vybrat