Jak určit velikost snubních prstenů?

Jedním z nejdůležitějších úkolů při nákupu snubních prstenů je výběr správné velikosti. Pokud nechcete partnerku či partnera připravit o překvapení, můžete využít některou z našich nápověd.
Co je velikost prstenu?

Velikost snubního prstenu
Vyjadřuje obvod prstu v milimetrech. Velikost prstenu "52" znamená, že snubní prsten má vnitřní obvod 52 mm.

Metody měření obvodu prstu
Jednou z nejsnadnějších metod zjištění velikosti prstenu je omotat si prst provázkem, na který tužkou uděláte značku a změříte poté výslednou délku. Tato jednoduchá metoda má ovšem svá úskalí. Kloub prstu je obvykle nejširším místem každého prstu. Pokud tedy chcete použít tuto metodu měření, je třeba měřit v nejširším místě prstu, tedy v místě kloubu...

Doporučujeme však použít přesné metody k měření velikostí prstenů pomocí speciálních pomůcek, které naleznete v sekci "měření velikostí prstenů"

Můžete také navštívit naši prodejnu v Hradci Králové na Pospíšilově ulici, kde Vám velikost prstů změříme a s výběrem snubních prstenů ochotně poradíme.

Další informace naleznete zde...

Měření velikostí prstenů

dostupnost:
Cena
Seřadit podle
Stránka: 1
Stránka: 1
Dárk.poukazy

Nevíte si rady s dárkem?

Věnujte dárkový poukaz v libovolné hodnotě na nákup šperků. Poukaz lze uplatnit nákup kožených náramků, snubních prstenů, dětských náušnic, ocelových šperků, stříbrných šperků, piercingu atd.

Hodnotu dárkového poukazu si můžete sami zvolit a pohybuje se mezi 50Kč až 3 000Kč. Poukaz Vám můžeme zaslat poštou, nebo si ho můžete vyzvednou sami na prodejně se šperky v Hradci Králové.


Zde si můžete dárkový poukaz vybrat