Šperky chirurgická ocel - ocelové šperky z naší nabídky jsou vyrobeny z chirurgické oceli s jakostním označením 316L.

Šperky z chirurgické oceli jsou oblíbené pro svou cenovou dostupnost, trvalý lesk a moderní vzhled. Nepřeberný výběr ocelových šperků zaručí každému zákazníkovi, že najde ten správný šperk právě pro sebe.

Chirurgická ocel nepodléhá korozi (šperky z chirurgické oceli tedy nerezaví), je antialergenní a splňuje náročné parametry pro šperky přicházející do styku s pokožkou, které jsou dány normami EU.

Finální úprava ocelových šperků - leštění, odstraní ze šperků veškeré nerovnosti a dodá šperkům z oceli konečný lesk, který přetrvá dlouhá léta.

Veškeré šperky si můžete osobně vybrat také v naší prodejně ocelových šperků na adrese Pospíšilova 281, Hradec  Králové.

Ocelové šperky z oceli 316L

dostupnost:
materiál:
povrchová úprava:
velikost prstenu:
šíře prstenu:
druh kamene:
typ uzávěru:
barva kamene:
délka náramku:
délka řetízku:
průměr:
šíře náramku:
šíře řetízku:
délka šňůrky:
motiv:
možnost rytiny:
šíře šňůrky:
určení:
Cena
Seřadit podle
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 270
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 270
Dárk.poukazy

Nevíte si rady s dárkem?

Věnujte dárkový poukaz v libovolné hodnotě na nákup šperků. Poukaz lze uplatnit nákup kožených náramků, snubních prstenů, dětských náušnic, ocelových šperků, stříbrných šperků, piercingu atd.

Hodnotu dárkového poukazu si můžete sami zvolit a pohybuje se mezi 50Kč až 3 000Kč. Poukaz Vám můžeme zaslat poštou, nebo si ho můžete vyzvednou sami na prodejně se šperky v Hradci Králové.


Zde si můžete dárkový poukaz vybrat