V kategorii snubních prstenů jsou zařazeny snubní prsteny z chirurgické oceli, titanu, stříbra, wolframu, tistenu a ručně kované snubní prsteny z oceli, titanu a damasteel oceli z dílny KREDUM z dílny pana kováře Kalisty.


Veškeré snubní prsteny lze osobně prohlédnout a vyzkoušet v naší prodejně šperků v Hradci Králové na Pospíšilově třídě. S výběrem snubních prstenů Vám ochotně pomůže proškolený personál, který v případě potřeby poradí a svou asistencí zaručí výběr správné veliksoti prstenů.


Námi nabízené snubní prsteny, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a velký důraz je kladen na jejich jakost a precizní provedení.

Vybrat si můžete z mnoha typů snubních prstenů oblíbených vzorů, ale i netradičních snubních prstenů vykládaných perletí.

Rytí snubních prstenů

Zhotovujeme rytiny do snubních prstenů z oceli, titanu i wolframu dle Vašeho návrhu. Sami si můžete zvolit font rytí i text.

Vybrat si můžete z v íce něž 30ti druhů fontů pro rytí a vyrýt lze i speciální znaky jako je srdíčko nebo čtyřlístek.

Rytiny do ocelových a titanových snubních prstenů je zhotovována přímo na naší prodejně v Hradci Králové diamantovým hrotem. Zakoupené snubní prsteny si můžete z prodejny odnést včetně vyhotovené rytiny.


Do wolframových snubních prstenů je z důvodu vysoké tvrdosti materiálu prováděna rytina speciálním vláknovým laserem a tuto službu zajišťuje externí firma. Lhůta pro dodání služby laserové rytí je cca 10 dní.

 

Snubní prsteny

dostupnost:
materiál:
povrchová úprava:
druh kamene:
barva kamene:
vel. dámského:
vel. pánského:
motiv:
možnost rytiny:
Cena
Seřadit podle
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 118
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 118
Dárk.poukazy

Nevíte si rady s dárkem?

Věnujte dárkový poukaz v libovolné hodnotě na nákup šperků. Poukaz lze uplatnit nákup kožených náramků, snubních prstenů, dětských náušnic, ocelových šperků, stříbrných šperků, piercingu atd.

Hodnotu dárkového poukazu si můžete sami zvolit a pohybuje se mezi 50Kč až 3 000Kč. Poukaz Vám můžeme zaslat poštou, nebo si ho můžete vyzvednou sami na prodejně se šperky v Hradci Králové.


Zde si můžete dárkový poukaz vybrat